O nas

Projekt Black BeltProjekt Black Belt ma na celu ułatwienie nauki technik i teorii Taekwon-do. Skierowany jest zarówno do adeptów rozpoczynających swoją przygodę z tą sztuką walki, jak również do doświadczonych instruktorów i trenerów, którzy w łatwy i szybki sposób mogą sięgać do technik z wybranego zakresu.
Oferujemy programy, aplikacje, książki, materiały on-line stworzone we współpracy z najlepszymi Trenerami i Mistrzami ze świata Taekwon-Do.

W Projekcie biorą udział...

Z każdą kolejną produkcją do Projektu dołączają kolejne wyjątkowe osoby, które wyróżniają się nieprzeciętnymi umiejętnościami, potwierdzonymi wynikami na zawodach najwyższej rangi.

Od początku współpracujemy z legendą światowego Taekwon-Do - Jarosławem Suską VI DAN, który swoją techniką zadziwia świat od ponad 20 lat i jest bez wątpienia przykładem do naśladowania dla kazdego adepta Taekwon-do.

Mistrz Jerzy Jedut VII DAN wziął udział w programie Black Belt Basics oraz w najnowszej produkcji Black Belt Training Secrets. Dzieli się swoim wieloletnim doświadczeniem i pomaga kolejnym pokoleniom wznieść się na wyższy poziom naszej sztuki walki.

Kontakt z Autorem

Łukasz Grygiel III Dan

tel. 796 810 803
e-mail: info@tkd-blackbelt.com